Вітаю Вас Гість!
Середа, 26.06.2019, 21:26
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Львів » Ринок » Чоловіче взуття
Чоловіче взуття
ufimovaaneckaДата: Неділя, 09.12.2018, 15:03 | Сообщение # 1
Приїжджий
Група: Користувачі
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Всім привіт, дівчата, у мене питання більше до вас.. Ваші чоловіки самі купують собі взуття або ви в цьому берете участь? Я хочу йому замовити на сайті взуття зимове, так як сам він ніяк не збереться купити, та й не вміє він, смак відсутній. Але все таки є сумніви, раптом з розміром помилюся. Підкажіть перевірені магазини, де є можливість повернути або обміняти товар

simaveronaДата: Неділя, 09.12.2018, 15:09 | Сообщение # 2
Знає де продуктовий
Я не можу сказати, що я сама  вибираю чоловікові одяг і взуття. Найчастіше ми йдемо за покупками разом, радимо один одному. Він до речі у взутті по краще за мене розбирається, бачить яке взуття швидко розірветься, в якій буде незручно. У нього досвіду в цьому плані побільше

sasharivantevДата: Неділя, 09.12.2018, 15:13 | Сообщение # 3
Знає де продуктовий
Я сам вибираю собі, не довіряю дружині вибирати, вона мені все одно не зможе вгодити. Я завжди дуже ретельно вибираю, адже мені важливий фасон, щоб він підходив під мій стиль і колір важливий. У вас не збігаються смаки.

veramarininaaДата: Неділя, 09.12.2018, 15:18 | Сообщение # 4
Знає де продуктовий
Я дотримуюся такої думки, що взуття повинно бути якісним. Адже як в приказці говориться, "ми не такі багаті, щоб купувати дешеве взуття" Я вважаю, що коли вибираєш взуття, його потрібно обов'язково міряти, тому як, іноді розмір не відповідає заявленому. Потрібно міряти два черевика, походити в них, щоб переконається що ніде не тисне і не натирає. Якщо в інтернет магазині, то важливо правильно виміряти довжину і повноту ступні. Ми перший раз коли замовляли через сайт шкіряні чоловічі чоботи дуже хвилювалися. Але даремно, все підійшло, в них хороший асортимент і відмінна якість

Сообщение отредактировал veramarininaa - Неділя, 09.12.2018, 15:20

fionafilonoДата: Неділя, 09.12.2018, 15:37 | Сообщение # 5
Приїжджий
Я ще й буду чоловіку купляти речі? Я що йому нянька? Так не повинно бути, він доросла людина, нехай сам йде и робить вибір.Це моя думка, можливл хтось з нею не буде згодний

lilyapetrova1982Дата: Середа, 12.12.2018, 13:06 | Сообщение # 6
Приїжджий
Мой в интернете не покупает, обязательно мерить надо.

Форум » Львів » Ринок » Чоловіче взуття
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Каталог україномовних сайтів