Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 20.11.2017, 19:19
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Львів » Архів » Дорослі ігри, або erepublik.com
Дорослі ігри, або erepublik.com
radhaurДата: П'ятниця, 07.01.2011, 12:51 | Сообщение # 1
Приїжджий
Група: Користувачі
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Привіт!

Тобі теж вже набридли всякі ельфи, орки, тролі та інфа фентезі нечисть?

Може пора спробувати дорослі ігри?

Політика: приймай участь у виборах як виборець та як кандидат, вступай в партію, стань членом партактиву, стань членом конгресу та впливай своїм голосом на прийняття важливих для держави рішень, або здобудь повагу народу та стань президентом своєї держави.

Журналістика: пиши статті, отримуй за них голоса та підписки читачів, чим більше голосів, тим вище стаття в рейтингу, тим більше людей зможе її прочитати.

Економіка: купуй або засновуй свою фірму, веди свій бізнес до прибутків, продавай товари в інші держави, правильно плануй видатки та зарплати робітниками, та май наувазі, конкуренти не сплять.

Війна: тренуйся та розвивайся для збільшення сили, воюй для збільшення досвіду, та військового звання, зроби найбільше урону в бою та дістань пошану та нагороду. Один в полі не воїн, і це якраз цей випадок.

Соціалізація: спілкуйся з іншими жителям, додавай їх у друзі(або не додавай), та інші пончики )))

Реєструйся тут (як мій реферал) або тут. Переваги реферальної ссилки, тобі майже всерівно, а мені деякі бонуси, плюс додатково я буду відразу у тебе в друзях. Як будуть виникати питання пиши, тут або у грі. )

P.S. Ти потрібен еУкраїні. Доречі для націоналістів хороша новина, росія оголосила Україні війну, тож у нас скоро буде можливість їм трохи настріляти )))

Так, я мабуть спамер, але еУкраїні реально потрібен ББ(бейбі - бум) tongue

Форум » Львів » Архів » Дорослі ігри, або erepublik.com
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Каталог україномовних сайтів