Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 26.09.2017, 05:51
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Львів » Ринок » Свій бізнес (Відкриття магазину)
Свій бізнес
oksrabotain1Дата: Неділя, 09.10.2016, 12:25 | Сообщение # 1
Приїжджий
Група: Користувачі
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Збираюсь відкрити свій маленький магазин з продажу кави та чаїв. З чого почати, може ще щось додати до асортименту. Може, маленьку кав'ярню біля магазину поставити

kulchinaДата: Неділя, 09.10.2016, 19:45 | Сообщение # 2
Приїжджий
Свій бізнес че чудово. На початку дуже складно. Треба себе проявити, показати. Я вважаю, що вам потрібно розсширити асортімент. Можливо ще шоколадні вироби додати, цукерки. Але треба себе якось прорекламувати. Бажаю вам успіху

oksrabotain1Дата: Понеділок, 10.10.2016, 10:48 | Сообщение # 3
Приїжджий
Дякую за відповідь

Сообщение отредактировал oksrabotain1 - Понеділок, 10.10.2016, 10:57

kaprizuДата: Понеділок, 10.10.2016, 11:52 | Сообщение # 4
Приїжджий
Можна ще солодощі різні, можливо,чашки гарні. А якщо ви будете пригощати кавою чи чаєм, то взагалі буде чудово.
Я думаю, що можна надрукувати це як рекламу для магазину, гарні листівки с пропозиціями, акціями та бонусами. Треба бути яскравими, тому що зараз багато
конкурентів. Мій шеф завжди вигадує якісь нові акції, друкує це на листівках, в буклетах, готує якісь сувенірі з нашою рекламою. Замовляє друк в
  https://lviv.wolf.ua , завжди все швидко та якісно друкують. Бізнесу потрібна реклама.

Сообщение отредактировал kaprizu - Понеділок, 10.10.2016, 11:54

lopouhova_dashaДата: П'ятниця, 28.10.2016, 19:07 | Сообщение # 5
Приїжджий
Свій бізнес це те, до чого треба прямувати. Я думаю на цьому етапі треба все продумати добре. В мене наприклад важливим кроком у зменшені витрат був енергоаудит, фірма Адамсон провела мені обстеження і допомогла убрати проблемні місця - це дало мені зменшення витратної частини на 30 відсотків!

pandalesnaaДата: П'ятниця, 18.11.2016, 16:37 | Сообщение # 6
Приїжджий
У меня кофейня с круасанами - довольно выгодный бизнес, если кафе стоит на людном месте. Правда есть некоторые нюансы, сейчас с приходом холодов начали включать обогреватели и увеличилась нагрузка на сеть - начались сбои. Полетело оборудование. Срочно надо было спасать ситуацию - пришлось купить генератор http://voltstroy.com.ua/shop/generatory/dizelnye-generatory/  и сделать автономное отопление.

violanecrДата: Субота, 26.11.2016, 20:42 | Сообщение # 7
Приїжджий
Вы  уже  надоели  со своими  кафешками  и  базарами,  надо поднимать производство в регионах. Мы  проехали  по  нашим  западным областям, куча  каких-то  полуразрушенных предприятий,   которые, если  их  модернизировать, выпускать продукцию  и  поднимать экономику  страны.

borislevitskiy52Дата: Субота, 26.11.2016, 20:49 | Сообщение # 8
Приїжджий
Вы  совершенно правы, для но тут  главная проблема, рынки  сбыта,  и конкурентноспособность выпускаемой продукции. Например в рынко  нефтепродуктов  еще  можно вкладывать деньги , модернизируя   то или  иное  направление, как  недавно  сделал Карпатнефтехим, заказав тут http://www.ogcs.com.ua/  проект реконструкции установки по производству этилена. Но  в  других сферах  производства  ( кроме  сельскохозяйственной ) очень  трудно  что-то продвинуть.

СветикДата: Середа, 30.11.2016, 08:43 | Сообщение # 9
Приїжджий
небольшое кафе - это интересно, можно еще десерты продавать

makarenaДата: П'ятниця, 13.01.2017, 13:22 | Сообщение # 10
Приїжджий
А я тоже хочу открыть свой бизнес, но пока не определилась какой.

ju-ju-ju-lkaДата: П'ятниця, 13.01.2017, 13:44 | Сообщение # 11
Приїжджий
очень интересная идея с кафе

ofitserov_73Дата: П'ятниця, 13.01.2017, 16:20 | Сообщение # 12
Приїжджий
Я б радив спочатку розумні книжки про бізнес почитати rozetka.com.ua/knigi-dlya-biznesa/c4620235 а вже потім думати в якому напрямку рухатись та куда інвестувати, а ще краще в університет піти на факультет економіки! smile

1702_dimas_24Дата: П'ятниця, 27.01.2017, 14:20 | Сообщение # 13
Приїжджий
Я тоже вложила деньги в бизнес, открыла косметологический кабинет. Закупали оборудование в компании Космотрейд, вот их сайт. Работают более пятнадцати лет в сфере продаж оборудования для салонов красоты, ответственные и надежные

Форум » Львів » Ринок » Свій бізнес (Відкриття магазину)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Каталог україномовних сайтів