Вітаю Вас Гість!
Середа, 21.11.2018, 15:05
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Львів » Ринок » чоловіче взуття
чоловіче взуття
rusfedukДата: Вівторок, 23.10.2018, 16:48 | Сообщение # 1
Знає де продуктовий
Група: Користувачі
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Офлайн
де замовити чоловіку черевики на осінь? хочеться і шкіряні і модні, але всі відомі бренди ну дуже дорогі. де знайти дешевше?

l_zabavaДата: Вівторок, 23.10.2018, 16:50 | Сообщение # 2
Знає де продуктовий
ну якшо ви говорите за еко то так дуже дорого особливо цього року....взагалі жах!

Додано (23.10.2018, 16:51)
---------------------------------------------
ну якшо ви говорите за еко то так дуже дорого особливо цього року....взагалі жах!

olegmashin88Дата: Вівторок, 23.10.2018, 16:52 | Сообщение # 3
Знає де продуктовий
українські виробники зараз популярніші стають, але теж буває ставлять такі ціни просто капець

svetnemchenkoДата: Вівторок, 23.10.2018, 16:56 | Сообщение # 4
Знає де продуктовий
Цитата rusfeduk ()
де замовити чоловіку черевики на осінь? хочеться і шкіряні і модні, але всі відомі бренди ну дуже дорогі. де знайти дешевше?

да, ціни зараз звичайно, жах! Так навіть на ринку були ось з чоловіком, такі ціни продавці ставлять, кошмар! Мені от цікаво, невже люди купують за таку ціну? Ну якщо б не купували, то продавці б таку ціну не ставили! Я вже відійшла від цих ринків і магазинів, можу тільки заради цікавості зайти подивитися, вже більше ніж рік замовляю все в одному єдиному магазині, взуття там класна, шкіряна вся, зручна, і не на один сезон. І, що добре багато моделей як жіночих, так і чоловічих. От саме осінні чоловічі черевики, вибір величезний просто. Та й погляньте на ціни, вони порадують.

Форум » Львів » Ринок » чоловіче взуття
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Каталог україномовних сайтів