Вітаю Вас Гість!
Субота, 19.08.2017, 03:54
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Львів » Вулиця » Зубная тема
Зубная тема
lopirevairДата: П'ятниця, 23.06.2017, 13:45 | Сообщение # 1
Приїжджий
Група: Користувачі
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Сейчас нахожусь на конференции в Киеве. Чувствую, что выпала пломба и начинает ныть зуб. Что же делать - ума не приложу. Тут буду еще неделю. Боюсь зуб меня замучает. Может пойти в клинику и полечить? Я тут ничего не знаю: к кому обратиться за помощью?

borislevitskiy52Дата: П'ятниця, 23.06.2017, 14:10 | Сообщение # 2
Приїжджий
Есть в Киеве хорошая стоматологическая клиника Фортуна Дент. Я там лечил зубы, когда жил в столице. Вот их сайт http://fortuna-dent.com.ua/metallokeramika.html Современные методы лечения на нормальном стоматологическом оборудовании, вполне приемлемые цены, как для Киева. Так что записывайтесь и не тяните - зубная боль это серьезное дело.

dogma911015Дата: Вівторок, 27.06.2017, 09:57 | Сообщение # 3
Приїжджий
Идите в стоматологию

smolyanov-1983Дата: П'ятниця, 30.06.2017, 15:30 | Сообщение # 4
Приїжджий
Цитата lopirevair ()
Сейчас нахожусь на конференции в Киеве. Чувствую, что выпала пломба и начинает ныть зуб. Что же делать - ума не приложу. Тут буду еще неделю. Боюсь зуб меня замучает. Может пойти в клинику и полечить? Я тут ничего не знаю: к кому обратиться за помощью?

Та простіше простого купити в аптеці Німесил apteka.rozetka.com.ua/podorozhnik_12140/p17713992 проти зубної та іншої болі, а як повернетесь з відрядження, підете до свого стоматолога, я б теж не ризикував іти до не знайомих зубних лікарів, потім вразі чого, не буде навіть з кого спитати.

viktorbilenkuДата: Понеділок, 17.07.2017, 05:25 | Сообщение # 5
Приїжджий
Поищите клинику в интернете.

Форум » Львів » Вулиця » Зубная тема
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Каталог україномовних сайтів